У ОВОЈ 2016/17. ОШ“БРАНКО РАДИЧЕВИЋ ИМА 15 УЧЕНИКА,

ДОБИТНИКА ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ

8/1

ЈОВАН 8-1

ЛУКА 8-1

8/2

ДИМИТРИЈЕ 8-2

НИКОЛА 8-2

НИКОЛА А 8-2

8/3

АЊА 8-3

ЈЕЛЕНА 8-3 А

ЈЕЛЕНА 8-3

8/4

ВЕЉКО 8-4

ЛАРА 8-4

МИЛИЦА 8-4

НАСТАСИЈА 8-4

8/5

АЛЕКСА 8-5

8/6

ЛЕНКА 8-6

ЈАНА 8-5

 

 Добитници дипломе „Вук Караџић“ за школску 2015/2016.годину

 

Ponjavić

8/1  ПОЊАВИЋ СВЕТЛАНА

5. разред предмет освојена места
математика
општина 1. награда
градско 2. награда
6. разред предмет освојена места
математика
општина 2.
градско 3.
физика
општина 2.
градско 3.
информатика
општина 3.
градско 3.
7. разред предмет освојена места
математика
општина 2.
градско 3.
физика
општина 3.
градско 3.
информатика
општина 2.
ликовни конкурс „Атика“ 1.
8. разред предмет освојена места
физика
општина 2.
градско 3.
ликовни конкурс „Ја волим Бранка“ 1.

 

Крагић

8/1 АНЂЕЛА КРАГИЋ

2. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
градско 2.
3. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
градско 1.
4. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 2.
математика
општина 2.
5. разред предмет освојена места
  ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 2.
6. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
градско 1.
7. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 2.
биологија
општина 2.
градско 3.
хемија
општина 2.
8. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
градско 1.
републичко 3.

 

сијарић

8/2  СИЈАРИЋ ИЛВАНА

8. разред предмет освојена места
техничко и информатичко образовање
општина 3.

 

ЛАТИНОВИЋ

8/3 ЛАТИНОВИЋ ТАДИЈА

5. разред предмет освојена места
српски језик
општина 1.
8. разред српски језик
окружно 2.

 

аттар

8/3 АТТАР СОЊА

5. разред предмет освојена места
српски језик
општина 1.
7. разред српски језик
општина 3.
окружно 2.
енглески
општина 3.
8. разред српски језик
окружно 3.

 

ОВАСКАИНЕН

8/3 ОВАСКАИНЕН ВУК СИМОН

5. разред предмет освојена места
историја
општина 3.
7. разред хемија
општина 2.
физика
окружно 3.
8. разред математика
окружно 3.
општина 2.

 

ГОГ

8/3  ГОГИЋ ИВАН

5. разред предмет освојена места
историја
општина 2.
окружно 2.
6. разред предмет освојена места
математика
општина 3.
окружно 2.
републичко 3.
физика
општина 3.
окружно 2.
историја
општина 3.
окружно 2.
7. разред предмет освојена места
математика
општина 3.
окружно 1.
физика
општина 3.
градско 1.
републичко 3.
географија
општина 2.
хемија
општина 2.
окружно 1.
8. разред предмет освојена места
географија
општина 2.
математика
општина 1. награда
републичко 2. награда

 

бабић

8/4  БАБИЋ ЈОВАНА

8. разред предмет освојена места
ликовна култура
општина 2.

 

ЖУТИЋ

8/4 ЖУТИЋ МИЛАН

7. разред предмет освојена места
биологија
општина 3.

 

кикановић

8/4 КИКАНОВИЋ АНА

7. разред предмет освојена места
хемија
општина 3.
географија
општина 3.

 

јањић

8/4 ЈАЊИЋ БОЈАНА

7. разред предмет освојена места
ликовна култура
општина 3.

 

ковачевић

8/4 КОВАЧЕВИЋ КСЕНИЈА

предмет освојена места
српски језик
општина 2.

 

ВИДОСАВЉЕВИЋ

8/5 ВИДОСАВЉЕВИЋ МАРКО

5. разред предмет освојена места
историја
општина 2.
6. разред
историја
општина 3.
7. разред
физика
окружно 3.

 

ДИМИТРОВ

8/5 ДИМИТРОВ ОГЊЕН

5. разред предмет освојена места
биологија
општина 2.
градско 3.
6. разред
биологија
општина 3.
7. разред
географија
општина 1.
градско 2.
физика
окружно 3.

 

лошић

8/5 ЛОШИЋ МИНА

8. разред предмет освојена места
географија
општина 2.
математика
општина 1. награда
републичко 2. награда
6. разред предмет освојена места
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
7. разред
ДЕМУС – соло певачи – Златна сирена
општина 1.
градско 1.
хемија
општина 1.
8. разред
енглески језик
општина 3.
градско 3.
немачки језик
општина 3.
„ЕТНО ПЕВАЧ“
републичко 2.

 

 

  Добитници дипломе „Вук Караџић“ за школску 2014/2015.годину

Untitled

12 УЧЕНИКА VIII РАЗРЕДА СУ НОСИОЦИ ДИПЛОМЕ „ВУК КАРАЏИЋ“ 

Ећимовић Зорана

Дуња  Мијачић

Алекса  Миљковић

Богдан Младеновић

Тијана Јовановић

Ања Томовић

Стефан  Величковић

Мина Јокић

Анђа Ивановић

Илија Златковић

Немања Костић

Милица Јагодић

11660251_10153416997449049_545411164_o

11647166_10153417000549049_155565007_n

11664969_10153416964884049_541337603_o

11642127_10153416990204049_995878774_o

 Добитници дипломе „Вук Караџић“ за школску 2013/2014.годину

13