ОСТВАРЕНИ РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

ШКОЛСКА 2016/17.

1

1A

9

10

11

12

13

2

3

4

  • На Међународном фестивалу „Креативна чаролија“ у Бањи Врујци  , у категорији наставничког стваралаштва, едукативни филм Светлане Дробњак и Тање МаљоковићРеформишимо образовање“ освојио је прво место.
  • Митра Јовановић 8/3 освојила је треће место за литерарно стваралаштво.
  • На Републичкој смотри стваралаштва  „Ризница талената“, одржаној у Нишу – Марко Марин освојио је прво место за литерарно стваралаштво. Похвалнице су добили  Никола Стабковић и Ана Милосављевић.
  • Митра Јовановић освојила је друго место за литерарни рад на конкурсу „У част Николи Тесли“.

2A

8

7

5A

5B

5

 

fizika

7b

15

17

16

                   Даница Вугделија се пласирала на Српску информатичку олимпијаду.

 

20

Општинско такмичење  ДЕМУС – „Златна сирена“ ( вокални солисти ):

  1. Зорана Симеонов 2/1                2. место      жанр – класична и савремена соло песма
  2. Ања Оваскаинен 6/2                  1. место      жанр – класична и савремена соло песма
  3. Оливера Томанић 4/1                1. место      жанр – староградска песма
  4. Марија Шиниковић 5/5              2. место      жанр – староградска песма
  5. Јована Станимировић 8/1        1. место      жанр – староградска песма
  6. Зора Илић 2/1                             1. место      жанр – Изворна домаћа народна песма
  7. Елена Мађаревић 2/1                2. место      жанр – Изворна страна народна песма
  8. Милош Пејановић 2/1                2. место      жанр – дечја забавна песма
  9. Ана Петровић 3/5                       1. место      жанр – дечја забавна песма
  10. Јулијана Остојић 5/5                 2. место      жанр – дечја забавна песма

Општинско такмичење ДЕМУС – Мали вокални састави ( дуети ) :

  1. Катарина Алексић 8/3 и Лана Прибишевић 8/3      1. место     жанр – староградска песма 

Градско  такмичење  ДЕМУС – „Златна сирена“ организовано је у ДКЦ  (вокални солисти)

  1. Зора Илић 2/1                          1. место
  2. Јована Станимировић 8/1     1. место                                                                                               

Градско такмичење ДЕМУС – Мали вокални састави ( дуети ) :

  1. Катарина Алексић 8/3 и Лана Прибишевић 8/3        1. место

 21

Ликовни конкурс „У част Драгану Лукићу“

1. Мирјана Миловановић 8/3         2. место

2. Симона Дина Новаковић 6/1     3. место

3. Јана Милојевић 5/6                     3. место

Ликовни конкурс „Ја волим Бранка“

  1. Анисија Фиревски 8/4            1. место
  2. Ања Ђорђевић 7/5                  1. место
  3. Никола Станковић 8/2            1. место
  4. Валентина Тадић 5/5              2. место
  5. Марина Јокановић 7/4           2. место
  6. Мирјана Миловановић 8/3    2. место
  7. Јелена Петковић 8/3              3. место
  8. Јована Милинковић 8/2        3. место

У категорији мајмлађих узраста  награђени су: 1.и 2. разред на тему „Плаво…“

1. место деле – Наташа Ковачевић 2/6 и Елена Бабић 2/6

2. место деле – Коста Шемсединовић 1/3 и Милица Поповић 2/5

3. место деле – Андрија Вуковић 2/5 и Магдалена Турудић 2/6

3. и 4. разред на тему „ Жуто…“

1. место деле – Миа Вундук 3/2 и Лана Лалошевић 3/1

2. место деле – Тамара Сатарић 4/3 и Петар Борота 4/2

3. место деле – Александра Симић и Матеја Туце 4/2

Општинско такмичење  „У сусрет Ускрсу“

1. Никола Гашовић 8/2       2. место

2. Анисија Фиревски 8/4    2. место

3. Ана Алексић 6/1              3. место 

Градско такмичење „У сусрет Ускрсу“

1. Никола Гашовић 8/2      1. место

Општинско такмичење ликовних секција

1. Јана Николић 8/3                1. место
2. Николина Симишић 8/1     1. место
3. Ленка Степановић 8/6        2. место
4. Анисија Фиревски 8/4        3. место

Ликовни конкурс „Птице“

1. Никола Гашовић 8/2      2. место

2. Анисија Фиревски 8/4   3. место

Градско такмичење „Заштитимо птице у Београду“

1. Никола Гашовић 8/2      1. место

24

- Ана Радуловић  8/4 освојила је треће место на  Градском првенству у пливању, одржаном у  СЦ „11. април“.

- Кошаркашка екипа девојчица петог и шестог разреда освојила је друго место на општинском првенству.

На Отвореном атлетском првенству, одржаном на Градском стадиону „Земун“ остварени су следећи резултати:

Екипни пласман:

Девојчице  7. и 8. разреда      2. место

Дечаци 7. и 8. разреда            3. место

Појединачни пласман:

Коврлија Урош 8/2                       1. место

Мандић Марко 6/2                        2. место

Прибишевић Урош 6/4                 2. место

Недељковић Марко 8/4               2. место

Илић Јелена 6/5                           3. место

Новаковић Симона Дина 6/1     3. место

Стојанкић Ања 7/1                      3. место

Кончаревић Катарина 7/3         3. место

Пенић Ања 8/4                            3. место

Савић Ана 7/1                             3. место

 Градско такмичење – атлетика, одржано је на Стадиону „Црвене звезде“

Марко Мандић 6/2      3. место

 

ОСТВАРЕНИ РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

ШКОЛСКА 2015/16.

srp1

srp2

srp3

eng1

nem1

mat1

mat2

mat3

fizika1

hem1

bio1

geog1

ist1

muz1

muz2

teh

inf1

У току школске године, Веће наставника физичког васпитања организовало је низ спортских активности у оквиру секција – рукомет, кошарка, фудбал, стони  тенис и пливање. Нису изостали ни одлични резултати ученика на свим нивоима такмичења.

atl1

atl2

atl3

atl4

______________________

Највећи резултат је, свакако,  учешће Ивана Брковића на Олимпијским школским играма у атлетици у Бујановцу 11. маја и освојено ПРВО МЕСТО. Иван је већ успешан атлетичар, његова дисциплина је бацање кугле и ова златна медаља ће му сигурно донети и титулу најбољег спортисте генерације. Даље – гледаћемо га!

Наставничко веће ОШ „Бранко Радичевић“ прогласило је Ивана Брковића спортистом генерације 2016.

______________________

Упознајте и Ану Радуловић из VII4.  Плива од своје пете године. Чланица је ПК „Црвена звезда“. Тренира сваког дана, а на једном тренингу преплива 5 km.  Пред важна такмичења има и два тренинга дневно у базену и додатно вежбе на сувом.

Истакнути резултати са недавних такмичења :

  • јануар 2016 – Међународни митинг Европа, Нови Сад – златна медаља у дисциплини 200 m краул, 3 сребра (100 m и 200 m леђно и 400 m краул);
  • фебруар 2016 – Зимско првенство Србије – ПРВАКИЊА СРБИЈЕ у дисциплини 400 m краул;
  • март 2016- учествовала је као члан јуниорске репрезентације Србије у Крању на четворомечу – Србија-Словенија-БиХ-Хрватска;
  • март 2016 – на 71. рођендану Спортског друштва „Црвена звезда“ проглашена је за најбољу пионирку 2015. године;
  • април 2016 – најуспешнија пливачица на митингу „11. април“, Београд, пехар и злато на 200 m краул, злато на 800 m краул, сребро на 100 m леђно.

Досад је била вишеструка првакиња државе. Вредним тренинзима, одговорношћу и огромном љубављу према пливању, Ана је освојила преко 150 медаља и 13 пехара.

______________________

ОСТВАРЕНИ РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

ШКОЛСКА 2014/15.

MATEMATIAKA

fizika

srpski

engleski

biologija

hemija nova

informatika

ja volim Branka

TIO

takmicenja

1234567hemija 19101112