СВЕЧАНА ДОДЕЛА ДИПЛОМА И НАГРАДА

Крај наставне године је увек одлична прилика да се ода почаст свим нашим успешним ученицима. Тако је и ове године, у вечерњим сатима, у просторијама наше школе организована свечана додела диплома и награда ученицима од I до VIII разреда који су у току ове школске године достојно представљали школу на бројним такмичењима и конкурсима и постигли запажене резултате.

Као и до сада, били смо вредни, креативни, маштовити. Постигли смо завидне резултате на свим нивоима такмичења и учествовали смо  на смотрама и ревијама.С пуним правом можемо рећи да је и ова година била веома успешна.

MAR_2632

MAR_2653

На Општинском и Окружном такмичењу из математике најуспешнији ученици трећег и четвртог разреда су били: Марко Марчетић, Михајло Зелић, Огњен Мињовић, Андреј Благојевић, Тамара Ралевић, Ања Мирић, Марко Инђић, Небојша Добрић, Нађа Томашевић, Лена Вељановски, Нина Андрејевић

На Међународном такмичењу из математике „Кенгур без граница“ најуспешнији су били следећи ученици: Ђорђе Мусић, Коста Тинтор, Вукман Вукадиновић, Михајло Зелић, Огњен Мињовић, Милош Перовић, Милица Ђурђевић, Даница Вугделија.

На музичким такмичењима „Златна сирена“  у оквиру ДЕМУС-а победници у својим категоријама су: Зора Илић, Лана Прибишевић, Катарина Алексић, Јована Станимировић.

На градским такмичењима најуспешнији су били:

• Из српског језика: Теодора Грујић
  • Из историје: Јана Хаџи Ђокић
  • Из ликовне културе: Никола Гашовић

Осим наших вредних ученика, успесима наше школе допринели су и наши креативни наставници. Они су осмислили, снимали, учествовали и помагалиу настајању образовног филма „Књига не трпи нечитање“,  који је ове године освојио прву награду на Међународном фестивалу „Креативна чаролија 2017“. Тај тим чине:  Зоран Алексић,Сања Бјелица, Сунчица Димитријевић, Бранка Матијевић, Ивана Марковић, Душица Степановић, Тијана Савић, Марија Сокић Солдић, Драгана Кукобат, Хана Вучићевић,

Родитељ: Нада Ковачевић Вељановски

А аутори награђеног филма су: Тања Маљоковић и Светлана Дробњак

Ове године испраћамо још једну успешну генерацију ученика осмог разреда. На почетку школовања дочекали су их њихови најдражи учитељи. Њихова је радост данас двострука, јер испраћају своје четвртаке, али и своје осмаке. Марина Филиповић  4-1, Сања Бјелица  4-2, Сунчица Димитријевић  4-3, Маја Матушан   4-4, Драган Алексић  4-5, ГорданаГлигић  4-6, Слађана Златић  4-7

Осим учитеља,који се памте цео живот, не смемо заборавити ни њихове одељенске старешине. Они су са својим осмацима делили лепе тренутке, бринули бриге, заједно се радовали успесима, проживели екскурзије, прве симпатије и љубави, а на крају и завршни испит. Момир Цвејић  8-1, Вања Чоловић  8-2, Светлана Дробњак  8-3, Хана Вучићевић  8-4, Слађан Игњатовић  8-5,Тања Ручнов  8-6.

Бисери међу највреднијима су добитници Вукове и других бројних награда током свог школовања:  Никола Мићић, Никола Гашовић, Андреј Милосављевић, Вељко Богдановић, Димитрије Игњатовић, Лука Грцић, Алекса Јовановић, Лара Лучин, Настасија Вранчић, Јелена Божић, Ленка Степановић, Јелена Петковић, Јана Величковић, Ања Хајдер, Милица Дабић, Јован Васић

Можемо се похвалити и тиме да наши ученици сваке године освајају републичке награде у разним областима. Овогодишњи добитници тих највреднијих признања су:

Андрија Гогић– републичка ТРЕЋА награда из физике

MAR_2725

Даница Вугделија– републичка ДРУГА награда из физике и републичка ПРВА награда из информатике.

MAR_2727

Милица Вуковић – републичка ТРЕЋА награда из српског језика

MAR_2729

Спортиста генерације за школску 2016/2017. годину је АНА РАДУЛОВИЋ

MAR_2736

Ученик генерације за школску 2016/2017.годину је ЛЕНКА СТЕПАНОВИЋ

MAR_2739

Свим ученицима честитамо на успесима, осмацима желимо успешан наставак школовања у жељеним школама!!!