Родитеље ученика благовремено, потпуно и систематично информишемо о свим сегментима рада ученика и школе и то путем родитељских састанака, индивидуалних разговора, сајта школе.

За разговоре родитеља са предметним наставницима организована су „Отворена врата“ где могу да сазнају све у вези са успехом свог детета.

Поред учитеља, одељењских старешина и наставника са родитељима сарађује и стручна служба школе (педагог и психолог) путем разговоре и саветодавног рада.

Све своје идеје, предлоге и питања родитељи могу износити и на Савету родитеља чији представник је и у Школском одбору.

 ОТВОРЕНА ВРАТА ЗА ШКОЛСКУ 2016-2017. ГОДИНУ

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ  НАСТАВНИКА ОДЕЉЕЊЕ СМЕНА ДАН ВРЕМЕ
Бојана Матејић               I-1 A четвртак 17-18h, у “А” смени
Биљана Анђелковић    I-2 A уторак 3.час
Драгана Веселиновић     I-3 A четвртак 17-18h
Данијела Јанковић I-4 Б четвртак 18-19h
Ана Крстић I-5 Б четвртак 18h
Ивана Тирнанић              I-6 Б четвртак 17,40-18,40h
         
Оливера  Остојин                    II-1 А понедељак 6.час
Аница Алексић                          II-2 А среда 18h
Кристина Благојевић                II-3 А четвртак 18h
Гордана Раденковић II-4 Б понедељак 4.час
Бранка Матијевић                       II-5 Б четвртак 18 – 18,45h
Аџић  Елизабета                     II-6 Б  понедељак 6.час
         
Мајцан Мирјана III-1 А среда 3.час
Настасијевић Елијана III-2 А среда 5.час
Ђорђевић Силвана III-3 Б петак 3.час
Мијаиловић Љиљана III-4 Б уторак 5.час
Шундић Александра III-5 Б уторак 2.час
         
Филиповић Марина IV-1 А четвртак после 4. часа
Бјелица Сања IV-2 А уторак  18 до 19h
Димитријевић Сунчица IV-3 A уторак после 4. часа
Матушан Маја IV-4 A четвртак 2.час у поподневној смени
Алексић Драган IV-5 Б понедељак 5.час
Глигић Гордана IV-6 Б понедељак 6.час
Златић Слађана IV-7 Б уторак 5.час
         
Наташа Поповић боравак   понедељак 16h
Миљана Радосављевић боравак   уторак 16h
Јелена Јовић боравак   среда 16h
Милица Тододровић боравак   четвртак 16h
Милена Цвејић боравак   петак 16h
Ана Стефановић боравак   понедељак 16h
Смиљка Јованов боравак А уторак 12h, „А“ смена пре подне
Марија Тошев боравак Б петак 12h, „Б“ смена пре подне

 

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ  НАСТАВНИКА ОДЕЉЕЊЕ ПРЕДМЕТ СМЕНА ДАН ВРЕМЕ
Скорић Светлана V/1 математика А четвртак 4.час
Грегец Весна V/2 енглески језик А петак 4.час
Медар-Цигановић Маја V/3 историја А понедељак 2.час
Марковић Мирослава V/4 географија Б уторак 4.час
Ивезић Катарина V/5 математика Б среда 4.час
Зорић Владимир V/6 ТИО Б понедељак 4.час
         
Миленковић Невана VI/1 математика А,Б четвртак 3. час,пре подне  10-10:45
Кукобат Драгана VI/2 музичка култура А четвртак 2.час
Јовановић Виолета VI/3 енглески језик Б уторак 2.час
Глувић Ивана VI/4 биологија Б понедељак 4.час
Станковић Тања VI/5 математика Б пoнедељак 3.час

 

 

     
Вјештица Љиљана VII/1 руски језик А,Б петак 3.час, „Б“
Радивојевић Даниела VII/2 математика А уторак 5.час
Марковић Ивана VII/3 српски језик A,Б петак 2.час, „А“
Бундало Анкица VII/4 историја Б понедељак 5.час
Милосављевић Наташа VII/5 енглески језик Б уторак, четвртак  велики одмор 
           
Цвејић Момир VIII/1 ТИО А четвртак 3.час
Чоловић Вања VIII/2 енглески језик А четвртак 3.час
Дробњак Светлана VIII/3 српски језик А петак 3.час
Вучићевић Хана VIII/4 музичка култура Б понедељак 3.час
Игњатовић Слађан VIII/5 физика Б понедељак 2.час
Ручнов Тања VIII/6 српски језик Б среда 4.час
           
Каитовић Гордана   српски језик Б понедељак 2.час
Ђокић Милица   српски језик А четвртак 5.час
Степановић Душица   српски језик А уторак 6.час
Брдар Надежда   енглески језик А петак 1.час „Б“
Ђуричић Ивана   немачки језик А,Б понедељак 3.час, „А“
Савић Милена   немачки језик А,Б петак 5.час, „А“
Криштовац Клара   ликовна култура А,Б уторак 3.час, „Б“
Костић Маријана   ликовна култура А понедељак 2.час, по подне
Алексић Зоран   физика А,Б понедељак, четвртак 4.час, „А“, 2.час, „Б“
Павловић Смиљана   хемија А,Б понедељак 5.час
Брусин Милица   хемија А,Б четвртак 13,15h
Стојковић-Шуштершић Мирјана   биологија А петак 4.час
Бућић Данка   биологија А,Б четвртак 14h
Тирнанић Живославка   географија А среда 4.час 
Милетић Наташа   ТИО Б понедељак 4.час
Вукчевић Гордана   ТИО А четвртак 3.час
Девић Дамјан   физичко васпитање Б уторак велики одмор
Станојевић Драгица   физичко васпитање А уторак 3.час
Рајновић Срђан   физичко васпитање А,Б среда 3.час
Јованов Богдан   информатика А,Б понедељак 5.час