ДОПУНСКА И ДОДАТНА НАСТАВА

шк.:2016/2017.год.

 

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ  НАСТАВНИКА ОДЕЉЕЊЕ СМЕНА ДОПУНСКА НАСТАВА ДОДАТНА НАСТАВА
Бојана Матејић             I-1 A уторак 5. час  
Биљана Анђелковић    I-2 A уторак 5. час  
Драгана Веселиновић     I-3 A среда 5. час  
Данијела Јанковић I-4 Б уторак 5. час  
Ана Крстић I-5 Б среда 5. час  
Ивана Тирнанић              I-6 Б среда 5. час  
         
Оливера  Остојин                    II-1 А четвртак 5. час  
Аница Алексић                  II-2 А петак 5. час  
Кристина Благојевић II-3 А понедељак 5. час  
Гордана Раденковић II-4 Б понедељак 4. час  
Бранка Матијевић                       II-5 Б четвртак 5. час  
Аџић  Елизабета                     II-6 Б среда 5. час  
         
Мајцан Мирјана III-1 А петак 5. час  
Настасијевић Елијана III-2 А уторак 5. час  
Ђорђевић Силвана III-3 Б петак 5. час  
Мијаиловић Љиљана III-4 Б петак 5. час  
Шундић Александра III-5 Б среда 5. час  
         
Филиповић Марина IV-1 А петак 5. час уторак 5. час
Бјелица Сања IV-2 А четвртак 5. час уторак 5. час
Димитријевић Сунчица IV-3 A петак 5. час уторак 5. час
Матушан Маја IV-4 A среда 5. час четвртак 5. час
Алексић Драган IV-5 Б уторак 5. час среда 5. час
Глигић Гордана IV-6 Б уторак 5. час среда 5. час
Златић Слађана IV-7 Б петак 5. час четвртак 5. час
         

 

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ  НАСТАВНИКА ОДЕЉЕЊЕ ПРЕДМЕТ СМЕНА ДОПУНСКА Н. ДОДАТНА Н.
Скорић Светлана V/1 математика А понедељак претчас 8р,, уторак претчас 5р. четвртак 13:30 – 15
Грегец Весна V/2 енглески језик А четвртак 7. час уторак претчас
Медар-Цигановић Маја V/3 историја А понедељак, среда 7. час (пре) четвртак, уторак 13:15, (после)
Марковић Мирослава V/4 географија Б четвртак претчас среда претчас
Ивезић Катарина V/5 математика Б понедељак, уторак 13:15
Зорић Владимир V/6 ТИО Б петак 7. час
           
Миленковић Невана VI/1 математика А,Б уторак 7. час  
Кукобат Драгана VI/2 музичка култура А / /
Јовановић Виолета VI/3 енглески језик Б четвртак 13:15, (после) петак 13:15
Глувић Ивана VI/4 биологија Б среда 13:15 (после) понедељак 13;15
Станковић Тања VI/5 математика Б уторак, четвртак 7. час (пре) понедељак претчас, среда 7.час (после)
           
Вјештица Љиљана VII/1 руски језик А,Б понедељак претчас четвртак 7. час
Радивојевић Даниела VII/2 математика А понедељак претчас 8р, четвртак претчас 7р. петак 12:00
Марковић Ивана VII/3 српски језик A,Б среда 7. час четвртак 7. час
Бундало Анкица VII/4 историја Б среда 2. час  
Милосављевић Наташа VII/5 енглески језик Б среда 7. час четвртак 7. час
           
Цвејић Момир VIII/1 ТИО А  
Чоловић Вања VIII/2 енглески језик А четвртак 7.час петак 7.час
Дробњак Светлана VIII/3 српски језик А среда 7. час петак 7. час
Вучићевић Хана VIII/4 музичка култура Б    петак 14:00 пре подне
Игњатовић Слађан VIII/5 физика Б среда 13:15 петак претчас
Ручнов Тања VIII/6 српски језик Б уторак 7. час, претчас петак 7.час (пре)

среда претчас

           
Каитовић Гордана   српски језик Б понедељак претчас среда 7. час
Ђокић Милица   српски језик А петак 7. час понедељак 7. час
Степановић Душица   српски језик А понедељак претчас уторак 7. час
Брдар Надежда   енглески језик А среда 5. час „Б“ четвртак 5. час „А“
Ђуричић Ивана   немачки језик А,Б уторак, среда 13:15 понедељак, четвртак 13:15 
Савић Милена   немачки језик А,Б понедељак 13:15 среда 13:15
Вјештица Љиљана   руски језик Б  понедељак претчас четвртак 7. час
Миленковић Невена   математика А,Б  уторак 13:15 четвртак 13:15
Алексић Зоран   физика А,Б понедељак, среда, петак 13:15 понедељак, среда, петак 13:15
Брусин Милица   хемија А,Б уторак, четвртак 13;15
Стојковић-Шуштершић Мирјана   биологија А понедељак, четвртак 7.час (пре)  
Бућић Данка   биологија АБ уторак 11:45-12:30 четвртак 11:45-12:30
Тирнанић Живославка   географија А  понедељак 7. час четвртак 7. час
Вукчевић Гордана   ТИО А  
Милетић Наташа   ТИО Б    петак 13:15-14
Девић Дамјан   физичко васпитање Б / /
Алексић Хида   физичко васпитање А / /
Рајновић Срђан   физичко васпитање А,Б / /
Јованов Богдан   информатика А,Б   понедељак 17:40